Стручна посета и предавање на Универзитету у Даблину

Тим МИНИПАРТ пројекта је био у студијској посети Школи за планирање, архитектуру и политику животне средине у оквиру Универзитета у Даблину. Позив за гостовање је стигао од спољног сарадника на пројекту – проф. др Ане Перић Момчиловић и њених колега проф. др Поле Расел и проф. др Брендана Вилијамса. Том приликом су чланови МИНИПАРТ тима разменили искуства са колегама на тему учешћа јавности у Србији и Ирској. Дискусија са другим колегама и студентима уследила  је након предавања на тему „Унапређење партиципације у просторном планирању рударских подручја“ у којем су чланови тима представили МИНИПАРТ пројекат и део прелиминарних резултате.

Презентацију „Унапређење партиципације у просторном планирању рударских подручја“ можете пронаћи на веб страници МИНИПАРТ пројекта, у одељку „Отворена наука“.

Истраживање је спроведено уз подршку Фонда за науку Републике Србије, #број пројекта 7598, МИНИПАРТ.
#prisma #fondzanauku #minipart #IAUS #IFDT #UBGEF #TFBor #UCD #universitycollegedublin